Nasza firma podjęła decyzję o rozpoczęciu budowy osiedla “Park w Rekowie” – kolonii domów jednorodzinnych -wolnostojących, oraz dwurodzinnych domów parterowych z poddaszem użytkowym na indywidualnej działce. Do wybory mamy 6 projektów budynków, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sprawdź  jaki dom pasuje do Ciebie.

 

Domy te charakteryzują się dużą energooszczędnością dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu ogrzewania w postaci pomp ciepła. System ten pozwala obniżyć koszty ogrzewania nawet do 1/3 standardowych opłat.

Domy oddawane będą do użytku w stanie deweloperskim sukcesywnie od 2018 roku. 

Powierzchnia działki na której powstają budynki wynosi 2,5 ha, uzbrojona w media takie jak: energia elektryczna , instalacje wodociągowa i kanalizacyjna . Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową. 

“Park w Rekowie” został usytuowany w sąsiedztwie pięknych terenów leśnych i “Pałacu Wieniawa” z zabytkowym parkiem i przyległym terenem sportowo-rekreacyjnym (korty tenisowe, boisko do siatkówki, minigolf), oraz nowoczesnego ośrodka SPA z salami do squasha, basenem itp.

Usytuowanie osiedla zapewnia bardzo dobrą komunikację: do Gdańska ok. 40min, Sopotu ok. 30min, Gdyni ok. 20min, Wejherowa ok. 15min, Pucka ok. 10min, Władysławowa ok. 25min.

Dzięki położeniu na obrzeżach Małego Trójmiasta dla mieszkańców zapewniona jest cisza, spokój i komfortowe warunki do wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu – umów się na spotkanie 

Poniżej przedstawiamy wizualizację planu osiedla .

Galeria

Lokalizacja